Eksperci


Dariusz Skłodowski

Doradca Podatkowy
Współzałożyciel Kancelarii
Prezes Zarządu Skłodowscy Wiedza i Finanse sp. z o.o., Prezes Zarządu Skłodowscy sp. z o.o.

Absolwent prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – studia ukończone z wyróżnieniem. Od 1993 roku związany z branżą finansową. Od 1995r. posiada certyfikat Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. W 1996 roku ukończył z wyróżnieniem modułowy kurs rachunkowości podmiotów gospodarczych, a w 1997 roku - również z wyróżnieniem, kurs dla kandydatów na Głównych Księgowych – oba kursy organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. W 1997 roku został wpisany na listę Doradców Podatkowych pod numerem 01530. Zajmuje się szeroko pojętą tematyką rachunkowości i prawa podatkowego, a w szczególności specjalizuje się w optymalizacji podatkowej. W wolnych chwilach lubi czytać książki.

Tadeusz Skłodowski

Doradca Podatkowy
Pomysłodawca i założyciel firmy
Członek Zarządu Skłodowscy sp. z o.o.

Absolwent matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada 22-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych oraz 23-letni staż w prowadzeniu biznesu. Jest doradcą podatkowym – nr wpisu  01531.
Lubi grać w brydża, uprawiać sport - w szczególności tenis stołowy i ziemny. Nadal nie ma jednak czasu na to, co lubi.

Eryk Skłodowski

Członek Zarządu Skłodowscy sp. z o.o. 

Absolwent Zarządzania i Marketingu na Politechnice Warszawskiej, kierunek Systemy Informatyczne. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim, na wydziale Nauk Ekonomicznych, kierunek Rachunkowość i Rewizje Finansowe. Z wyróżnieniem ukończył kurs dla kandydatów na Głównych Księgowych, organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polce. Posiada certyfikat Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Zajmuje się szeroko pojętą tematyką rachunkowości. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej oraz prawa spółek handlowych. Odpowiada za opracowywanie prognoz, pomoc w pozyskiwaniu dotacji oraz organizację współpracy naszej kancelarii z Klientami. Jego hobby to żeglarstwo morskie  - wkrótce rejs dookoła świata, lubi góry i grać w brydża.

Piotr Kościańczuk

Doradca Podatkowy
Członek Zarządu Skłodowscy sp. z o.o.

Absolwent Prawa na  Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – studia ukończone z wyróżnieniem. W 2012 roku został wpisany na listę Doradców Podatkowych, pod numerem 11908. Zajmuje się szeroko pojętą tematyką rachunkowości i prawa podatkowego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem od towarów i usług oraz postępowaniami podatkowymi. W firmie odpowiedzialny jest za departament księgowości i postępowania podatkowe. W wolnych chwilach lubi żeglować, podróżować i słuchać muzyki poważnej oraz jazzu.

Justyna Kuś

Radca Prawny
Wspólnik Kancelarii Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Justyna Kuś, Dariusz Skłodowski HONESTUS Spółka Partnerska

Ukończyła studia z wyróżnieniem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2012 roku, również z wyróżnieniem, ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Odbyła roczne studia podyplomowe w zakresie Prawa Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz roczne studium dla Doradców Podatkowych przy Instytucie Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o. Uczestniczyła w licznych szkoleniach w tym: z zakresu ochrony danych osobowych, aspektów prawnych umów wdrożeniowych IT, wdrażania programów finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Z Grupą Skłodowscy związana jest od 2011 roku. W czerwcu 2015 roku objęła funkcję partnera w Kancelarii Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Justyna Kuś, Dariusz Skłodowski Honestus spółka partnerska. Specjalizuje się w sprawach gospodarczych łączących w sobie aspekty prawno-podatkowe, kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, prawie spółek, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz obsłudze klientów anglojęzycznych. Szczególnie bliska jest jej tematyka przekształceń podmiotowych przedsiębiorstw, sporów przed sądami w sprawach gospodarczych i w postępowaniach sądowo-administracyjnych. Ma doświadczenie w reprezentowaniu spraw Klientów przed sądami, w tym przed Naczelnym Sądem Administracyjnym. Lubi podróżować i jeździć na motocyklu.


Masz pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Marki - siedziba
ul. Kościuszki 43, 05-270 Marki

tel. (+48 22) 242 60 00
fax (+48 22) 242 60 01
biuro@sklodowscy.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00

Warszawa - oddział
ul. Poznańska 16/4, 00-680 Warszawa

tel. (+48 22) 242 61 80

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8:00-16:00

Wołomin - oddział
ul. Przejazd 3/5, 05-200 Wołomin

tel. (+48 22) 242 61 50

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8:00 - 17:00

 

Białystok - oddział
ul. Branickiego 17A, 15-085 Białystok

tel. (+48 85) 733 09 70

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00