Marki - siedziba

ul. Kościuszki 43

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00

Główna siedziba naszej Kancelarii Podatkowej mieści się na pograniczu Marek i Warszawy Białołęki, tylko 3 km od centrum handlowego M1 i jedynie 1 km od głównej ulicy przebiegającej przez Marki – alei Marszałka Józefa Piłsudskiego. Przed Kancelarią Podatkową Skłodowscy, czeka na Klientów duży i przestronny parking. Wewnątrz budynku znajduje się recepcja, virtual office, archiwum, 3 sale konferencyjne, w których Klienci mogą umówić się na spotkania biznesowe lub przeprowadzić własne szkolenia.

Białystok - oddział

ul. Branickiego 17A

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00

Oddział biura rachunkowego Skłodowscy w Białymstoku znajduje się w samym centrum miasta. Nasza siedziba mieści się w budynku Centrum Finansowego ELJO, na pierwszym piętrze, nad Raiffeisen Polbank. Można łatwo do nas dotrzeć nie tylko własnym samochodem, ale również miejską siecią komunikacyjną. Atutem tej jest bliskość wszelkich punktów usługowych i placówek państwowych - banków, urzędów, sądów. W każdym oddziale biura rachunkowego Skłodowscy spełniamy te same standardy obsługi klienta: indywidualne podejście i dopasowanie usług do Jego potrzeb, przyjazna, rodzinna atmosfera i dostęp do wyspecjalizowanej kadry pracowniczej. Filia jest połączona z siedzibą główną Kancelarii Prawnej Skłodowscy w Markach teleinformatycznie, co gwarantuje koordynację wszelkich prac.

Warszawa - oddział

ul. Poznańska 16/4

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00

 

Zapraszamy naszych Klientów do nowootwartego biura, które zlokalizowane jest w samym sercu Warszawy. Mając na uwadze dynamiczny rozwój zarówno rynku, jak i potrzeb naszych Klientów, a jednocześnie wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się na otwarcie oddziału biura rachunkowego w atrakcyjnej lokalizacji – w samym sercu miasta Warszawa. Jej atutem jest bliskość wszelkich punktów usługowych i placówek państwowych - banków, urzędów, sądów - które często odwiedzają przedsiębiorcy. I choć struktura naszej firmy się rozrasta, bez zmian pozostaną dotychczasowe standardy obsługi – indywidualne podejście do Klienta, dopasowanie usług do jego potrzeb, przyjazna, rodzinna atmosfera i dostęp do wyspecjalizowanej kadry pracowniczej. Filia jest połączona z siedzibą główną Kancelarii Prawnej Skłodowscy w Markach teleinformatycznie, co gwarantuje koordynację wszelkich prac.

Wołomin - oddział

ul. Przejazd 3/5

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8:00 - 17:00

 

W Wołominie na ulicy Przejazd 3/5, tuż przy rondzie Małgorzaty Dydek, znajduje się oddział naszej Kancelarii Podatkowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zdecydowaliśmy się na otwarcie biura rachunkowego w atrakcyjnej lokalizacji – w samym sercu Wołomina. Jej atutem jest bliskość wszelkich punktów usługowych i placówek państwowych - banków, urzędów, sądów - które muszą odwiedzać przedsiębiorcy. W każdym oddziale spełniamy te same standardy obsługi klienta: indywidualne podejście i dopasowanie usług do Jego potrzeb, przyjazna, rodzinna atmosfera i dostęp do wyspecjalizowanej kadry pracowniczej. Filia jest połączona z siedzibą główną Kancelarii Prawnej Skłodowscy w Markach teleinformatycznie, co gwarantuje koordynację wszelkich prac.

Masz pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Marki - siedziba
ul. Kościuszki 43, 05-270 Marki

tel. (+48 22) 242 60 00
fax (+48 22) 242 60 01
biuro@sklodowscy.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00

Warszawa - oddział
ul. Poznańska 16/4, 00-680 Warszawa

tel. (+48 22) 242 61 80

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
9:00-17:00

Wołomin - oddział
ul. Przejazd 3/5, 05-200 Wołomin

tel. (+48 22) 242 61 50

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8:00 - 17:00

 

Białystok - oddział
ul. Branickiego 17A, 15-085 Białystok

tel. (+48 85) 733 09 70

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00